Valymas po remonto ar statybų

Viena iš mūsų įmonės siūlomų paslaugų yra valymo darbai po statybų ar remonto darbų. Valome nuo mažiausių butų iki didžiausių namų, verslo, prekybos ar kitų patalpų.

Valymo komandoje dirba savo srities profesionalai, o valymo darbus atlieka kruopščiai bei greitai, tam naudodami geriausias profesionalaus valymo priemones ir įrangą.

Būtų valymas po statybos ar remonto

Remontuojant ar statant butus, yra tiesiog neišvengiamas nešvarumų kaupimąsis, todėl būtina atlikti valymą, leidžiantį apstatyti be ištepimo baldų bei apsigyventi jau įrengtose, švariose patalpose. „Švaros Uostas“ profesionalų komanda pasirūpina švara patalpose statybinių procesų metu ir po jų, naudoja specialią įrangą, leidžiančią užtikrinti visišką nešvarumų panaikinimą.

Atsakingas, kruopštus valymas palengvins ne tik statybų procesą, bet ir pagreitins laukiamą rezultatą bei užtikrins malonią atmosferą. „Švaros Uostas“ profesionalų komanda įdės visas pastangas, kad užtikrintų kokybę ir greitį įsikuriant Jūsų būsimuose namuose!

Rekomenduojame valymą atlikti po statybos ar remonto darbų

 • Naujai įrengtuose butuose su daline apdaila
 • Naujai įrengtuose butuose po apdailos įrengimo
 • Gyvenamosiose patalpose po didesnių remonto darbų

Namų valymas po statybos ar remonto

Ne retas atvejis, kad išsikrausčius nuomininkams, namai paliekami tikroje netvarkoje, kadangi dauguma net nesusimąsto, kad po jų čia gyves kažkas kitas, ir norisi švarios aplinkos kiekvienam naujuose namuose. Tiek viešbučiams, tiek namams, keičiantis nuomininkams būtinas valymas, ir deja, paprasto valymo gali nepakakti, nes nuo švaros, tvarkingumo, kuris kuria jaukumą, priklauso tiek būsto patrauklumas, paklausumas, tiek kaina.

Kaip paruošti namą valymui?

Jei jau taip atsitinka, kad tenka pernomuoti patalpas kitiems nuomininkams, reikia žiūrėti į tai rimtai, pasinaudojant itin kruoščiu valymu, kadangi nei vienas nuomininkas nenori rasti atsikrausčius nešvarumų, kurie ne tik numuštų nuomos kainą, bet ir sukeltų problemų nuomininkui pačiam valantis juos, ypač, jei tai įsiseniję nešvarumai. Taip ne tik sutaupysite laiko ieškant tinkamų nuomininkų paieškai, kai tuo tarpu galėtumėte jau nuomuoti patalpas, bet ir liksite ramus, kad Jūsų nekilnojamas turtas periodiškai (keičiantis nuomininkams), išliks tvarkingas ir švarus.

Dauguma nuomininkų verčiau pasirenka išsivalyti viską patiems, tačiau tai rizikingas sprendimas, kadangi ne tik, kad reikia išvalyti kiekvieną kampelį, tačiau ir ne visada įmanoma išvalyti įsisenėjusius nešvarumus. Skaičiuojasi Jūsų laiko kaštai, kai tuo tarpu galėtumėte ramiai tvarkyti savus darbus, ir būti tikri, kad “Švaros Uosto’ profesionalų komanda viskuo pasirūpins už Jus. 

Sutaupomi laiko ir energijos kaštai valantis, išlaikoma kaina ir įvaizdis naujų nuomininkų akyse, investicija į Jūsų nekilnojamą turtą, kaip ilgesnis aplinkos įvaizdžio išlaikymo laikas. Dar kyla klausimų?

“Švaros Uosto“ patalpų valymo paslauga Jums ne tik užtikrins kokybę, laiko sąnaudų sumažėjimą, bet ir ramumo jausmą, kad viskuo bus pasirūpinta. Tai ko delsti?

Biurų valymas po statybos ar remonto

Statybos ar remontai biuruose baigti! Atrodo, viskas? Galima jau dirbti? Deja, realybė yra tokia, kad būtent komercinio tipo patalpose yra būtina ne tik apdailos estetika, tačiau būtinas ir švaros užtikrintumas. Po statybinių ar remontinių procesų užsilieka dulkės, nešvarumai ir kiti darbui trukdantys veiksniai, kurie privalo būti pašalinami. Tai svarbu ne tik darbo aplinkos, tinkamos darbui, bet ir pačių darbuotojų sveikatai užtikrinti.

Dar ant paviršių nenusėdusios, mikrodalelės gali patekti į kvėpavimo takus, taip pažeisdamos darbuotojų sveikatos būklę, taip sukeldamos riziką ir darbo našumo mažėjimą.

Pasirinkus “Švaros Uosto” profesionalų komandą būsite tikri, kad bus garantuota švara, estetika ir darbuotojų gerovė biurų patalpose!

Profesionalus patalpų valymas po remonto ar statybų

 • Dulkių siurbimas
 • Pilnas langų valymas
 • Plytelinių sienų ir grindų paviršių valymas
 • Mazgų ir kitų įrenginių, esančių patalpose, valymas
 • Durų, šviestuvų valymas
 • Baldų valymas
 • Grindų valymas
 • Kitų paviršių valymas