Pastovus verslo patalpų valymas

Valome visų tipų komercines patalpas: biurus (ofisus), gamybines ar sandėliavimo patalpas, prekybos ar pramogų centrus, sporto klubus, medicinos įstaigas ir kitas patalpas. Mums visi klientai vienodai svarbūs, nuo pačių mažiausių iki ypač didelio verslo.

Gal būt neesame pigiausi rinkoje, tačiau garantuojame, kad gausite aukščiausią kainos ir kokybės santyki savo verslui. Gausitę visa paslaugų komplektą – esame ne tik pastovaus valymo įmonė, tačiau atliekame ir visas kitas valymo paslaugas ir  spec. valymo darbus, kurie yra ypač sudėtingi ar reikalauja atitinkamų įgūdžių ir žinių. Be viso ko, jei turite ne tik vidaus patalpas, bet ir lauko teritoriją – mes taip pat ja pasirūpinsime tiek šiltuoju, tiek šaltuoju metų laiku.

Turint profesionalų valymo paslaugų tiekėją, Jums nebereikės rūpintis savo samdyto darbuotojo atostogomis ar nedarbingumu bei kuo tuo metu pakeisti Jūsų darbuotoją – tokiais atvejais mes prisiimame atsakomybę ir visas rizikas, bei tuo metu pakeičiame kitu darbuotoju, ka sir toliau užtikrins Jūsų versle švarą ir tvarką.