Pastovaus namų valymo paslaugos

Geros nuotaikos užtaisas ryte – rasti tvarkingas ir švarias patalpas namuose ar atvykus į darbą, ypač jei tai padaro už mus žmogus, kuris turi puikius įgūdžius. Mūsų valymo srities profesionalės atlieka visas valymo paslaugas namuose ir biuruose, švaros ekspertės atvyksta su visomis reikalingomis priemonėmis bei įranga į Jūsų namus ar darbo vietas, tad klientams nereikia rūpintis niekuo, tik džiaugtis švara ir maloniu kvapu.

Kadangi esame valymo įmonė, mūsų švaros ekspertės dirba tik su profesionaliomis priemonėmis, kurių nerasite didžiuosiuose prekybos centruose, tai yra vienas iš skirtumų kodėl klientams yra geriau rinktis valymo įmonę, nes mes turime savo valymo įrankius, visą reikiamą įrangą ir naudojame tik profesionalias valymo priemones, kurios užtikrins nešvarumų pašalinimą ir ilgaamžiškumo užtikrinimą. 

Dulkių valymas, grindų plovimas, kilimų siurbimas, virtuvės tvarkymas, vonios valymas – Jums išeikvoja daug laiko ir nesuteikia gerų emocijų? Nesijaudinkite, mes tai galime atlikti už Jus! Mūsų valymo srities profesionalės ne tik gerai atlieka savo darbą, bet ir klientus pasitinka su puikia nuotaika, o išeidamos palieka tvarkingas patalpas.

Kiekvienas atvykęs į darbą esame užimtas, tad noro ir laiko tvarkyti savo darbo vietą – nelieka, o grįžę vakare namo – norime tik ilsėtis ir būti su šeima. Tai kada tvarkytis? Aukoti laisvadienį? Kai kiekviena gyvenimo minutė yra tokia brangi? Nebūtina! Mūsų švaros ekspertės valo ne tik darbo dienomis. Valymo grafiką mes deriname individualiai su kiekvienu klientu ir prisitaikome prie jo gyvenimo būdo, todėl nėra nustatyto darbo laiko, kada mūsų švaros paslaugas galima pasirinkti, nes mes atvyksime bet kuriuo paros metu, kad klientas būtų laimingas.

Valymo darbai gali būti atliekami jei biure ar namuose nėra nei vieno žmogaus, bet gali būti ir atvirkščiai – net jei ofisas pilnas darbuotojų ar namuose laksto vaikai – mums tai ne bėda.

Profesionalus namų valymas

Kiekvienas savo srities profesionalas turi atlikti savo darbą nepriekaištingai, o mūsų švaros ekspertės tai gali pasiūlyti! Kol Jūs su šeima vaikščiosite prie jūros ar kepsite pyragą namuose, mes užsiimsime Jūsų patalpų švara. Pamatysite, kaip malonu praleidus smagią popietę grįžti į švarius ir kvepiančius namus, o tada suprasite, kad kokybiškas laiko praleidimas yra svarbesnis už namų tvarkymą laisvadieniais. Galima rinktis vienkartinį namų valymą, generalinį valymą bei periodinius valymo darbus, viskas pagal Jūsų poreikius.

Kalbant apie tvarkingą darbo aplinką – švaros ekspertės gali atvykti per pietų pertrauką jei kolegoms trukdo papildomi garsai, taip pat valymą galima atlikti kol darbo patalpos yra pilnos, o kolektyvas turės galimybę pakelti akis nuo kompiuterio ir stebėti vis mažėjantį dulkių kiekį ant paviršių.

Kadangi esame lankstūs, jei Jūsų įmonei svarbi švari darbo aplinka, bet valymas turi būti atliktas tyliai, netrukdant bendrauti su klientais, švaros ekspertė vietoj dulkių siurblio naudos plovimo šluotą, nesukeldama net menkiausio Jums trukdančio garso. Mūsų naudojamos profesionalios valymo priemonės puikiai išvalo dėmes, palieka malonų kvapą, suteikia baldams ilgaamžiškumo.

Reikalingos profesionalios namų valymo paslaugos?
Gaukite nemokamą profesionalią konsultaciją: