Kilimų valymas

Esame vieni didžiausių kilimų valytojų Lietuvoje. Kilimus valymui surenkame tiesiai iš namų ar kitos vietos iš daugelio Lietuvos miestų: Klaipėdos, Kauno, Šiaulių, Mažeikių, Telšių, Plungės, Kretingos, Palangos, Gargždų, Radviliškio, Kėdainių, Jonavos ir kitų miestų bei miestelių.

Profesionalios kilimų valymo paslaugos

Kilimus valome tiek mechanizuotai, tiek rankiniu valymu savo kilimų valykloje / plovykloje, ko pasekoje galime išvalyti visų tipų kilimus: sintetinius, vilnonius, ilgo ar trumpo plauko, klijuotus, turkiškus ar arabiškus kilimus, su nemaloniais kvapais ar ypač nešvarius, senus kilimus atnaujinsime, o pirktiems neseniai vėl įkvėpsime gyvybės.

Kilimus valyti reguliariai yra būtina. Kiekvieną dieną ant jų vaikštome, ant jų žaidžia mūsų mažyliai ar augintiniai. Ko pasekoje kilimuose prisikaupia dulkių erkučių, elergenų ir kitų nešvarumų. Rekomenduojame kilimus valyti profesionaliai bent 2 kartus metuose.

Pasirinkus mus, Jums nereikės rūpintis, kaip pristatyti kilimus į valyklą ar kaip po išvalyto kilimo namuose, jį išdžiovinti. Jums reikia tik paskambinti mūsų nurodytais kontaktais ar parašyti – mes Jums suteiksime visą informaciją, Jus priregistruosime, o mūsų kurjeriai paims tiesiai iš namų ar kitos vietos Jūsų kilimą ar kilimus, o parveš atgal profesionaliai išvalytus ir sausus.

Play Video

Kodėl verta naudotis kilimų valymo paslaugomis?

  • Kilimus valome profesionalioje valykloje ir grąžiname sausus
  • Nereikia pristatinėti kilimų, nes mes juos paimame ir grąžiname nuo durų iki durų
  • Išvalome 99% atvejų, tik pažeistas audinys gali nebeišsivalyti
  • Šaliname visus nemalonius kvapus
  • Dirbame beveik visoje Lietuvoje
  • Kiekvieną mėnesį valome iki 1000 vnt. kilimų – klientai mus renkasi
  • Apie 90% klientų grįžta ir renkasi mus vėl

Kilimų valymo paslaugų kaina

Kilimų valymo kainos skaičiuoklė