Lauko trinkelių, laiptų ir fasado valymas

Galbūt atėjo metas atnaujinti Jūsų kiemą, laiptus, o galbūt ir visą namo fasadą?
Bent kartą per metus rekomenduojama apžiūrėti namo išorę ar išsikviesti specialistus, kad galėtų įvertinti jūsų namo fasadą, trinkeles ar laiptus. 

Suprantama, kad fasadas ar kiemo trinkelės yra linkusios apaugti samanomis ir kerpėmis. Vienas pastebėjimas – jei gyvenate atokioje vietovėje, kur jūsų namas kenčia nuo vėjo, ar didelių liūčių, turėtumėte atkreipti dėmesį į namo išorės valymo poreikį. Apžiūrėkite ar nėra įtrūkimų, skylučių ar dulkių sankaupų ir paviršiaus pažeidimų. Ypatingai reikia apžiūrėti, ar nėra vietų, kur būtų praleidžiama drėgmė, dėl kurios gali atsirasti pelėsis, na o jei matote bent kokių pažeidimų, visada galite kreiptis į mus ir mes atnaujinsime jūsų fasadą.

Dažniausiai fasadus valome nuo purvo, samanų ir kerpių augimo, paukščių išmatų, rūdžių – naudojame aukšto slėgio vandens srovę ir kiekvienam paviršiui pritaikytus valiklius. Fasadų plovimas atliekamas  su specialiai pritaikyta chemija, kurią naudojame jau daugelį metų ir taip prailginame  fasado tarnavimo laiką.

Profesionalios fasado valymo paslaugos

Profesionalus fasado valymas reikalauja ne tik kokybiškos technikos ir chemijos, tačiau ir daugybės žinių, kaip tinkamai parinkti spaudimo slėgį, siekiant išgauti patį geriausią rezultatą, kuris tenkintų tiek jus, tiek mus.

Spaudimo slėgį parenkame pagal valomą paviršių ir jo užterštumą. Aukšto spaudimo slėgiu plauname daugybę paviršių, pvz. betoną, tinką, plastiką, plytas, metalą ar medį. Valydami fasadus, nenaudojame abrazyvinių metodų, tokių kaip šlifavimas ar smėliavimas, nes jie gali kartu su nešvarumais  pašalinti dažus, dekoratyvinį tinką ir panašiai.


Taip pat atliekame ir kitus valymo darbus.

Kietos lauko dangos plovimas

Teikiame profesionalias kietos lauko dangos plovimo paslaugas. Valome tokias lauko dangas kaip:

  • trinkelės
  • plytelės
  • blokeliai
  • betonas
  • akmuo

Jūsų trinkelėse per ilgesnį laiko tarpą gali atsirasti samanų, kerpių, tepalų dėmių ar bendrojo purvo. Norint atnaujinti ar pašalinti atsiradusius nešvarumus, mes galime Jums pasiūlyti trinkelių ar kitos dangos atnaujinimo – plovimo paslaugą.

Kaip vyksta lauko dangos valymo darbai

Galima trumpai papasakoti, kaip dirba mūsų profesionali komanda.

Pirmiausia viskas yra nušluojamas su kietesniu šepečiu. Nuo dangos yra pašalinamas paviršiuje atsiradęs purvas ar atsiradusios mikrodalelės.

Naudodami aukšto slėgio plovimo įrenginį, jo pagalba pašaliname visus nešvarumus nuo trinkelių dangos  ir jų tarpuose atsiradusias samanas. Taip pat spaudimo slėgį ir valiklius parenkame pagal valomą paviršių ir jo esantį užterštumą. Viską nuplovus, rekomenduojame išplautus tarpus esančius trinkelėse naujai užšluoti granito akmenų atsijomis.

Išties, palyginus, retai naudojame agresyvią chemiją trinkelių plovimui. Naudojami valikliai kartais skirtingai reaguoja į esančius paviršius, trinkelių plovimui chemija naudojame tik tuo atveju, jei matome, kad vien su aukšto slėgio plovimo įrenginių trinkelių danga nesivalo arba netenkina kokybės. Tačiau, jei naudojame – visada pasitikriname ar priemonė negadina dangos. Dėl netinkamai parinktos chemijos, trinkelių dangoje gali atsirasti dėmių ar net  išblukti trinkelių danga.

Atlikus trinkelių dangos atnaujinimo – plovimo darbus visada pašalinami dangos nešvarumai, paviršiaus augalija – samanos, kerpės, taip pat atstatoma natūrali grindinio būklė.

Lauko terasų plovimo paslaugos

Profesionaliai valome įvairias lauko terasas:

  • Medinės terasos
  • Akmeninės terasos
  • Plastiko kompozito terasos
  • Metalinės terasos

Vėl gi, gausite garantiją dėl atsakingai atlikto darbo, patenkinsime visus jūsų lūkesčius. Naudodami specializuotą techniką, profesionaliai nuplausime ir įvairių gabaritų paviršius jų nepažeisdami. Iš esmės, terasas valome tuo pačiu principu, kaip ir kitus paviršius – patikrindami, atsakingai, aukšto slėgio srove ir jei reikia – naudojant papildomus valiklius ar impregnantus.

Iškilo klausimų apie fasado valymą? Reikia patarimo?
Norite pasiteirauti ir gauti pasiūlymą su tinkančia kaina Jums?