Generalinio valymo darbai

Turėdami patyrusį kolektyvą, patikrintus valiklius, įrankius ir įrangą galime pasirūpinti Jūsų namų, darbo vietos, sandėliavimo, gamybinių patalpų, med. istaigų ir kitų patalpų nepriekaištinga švara atliekant generalinį patalpų valymą.

Generalinis valymas atliekamas į kiekvieną smulkmeną žiūrint ypač prestiziškai, išvalant kiekvieną kampelį – nuo grindų iki lubų. Kadangi kiekvienas poreikis yra skirtingas, kiekviena vieta yra skirtinga, savo ruožtu galime pasiūlyti tik Jums skirtą pasiūlymą – susisiekite su mumis.

Namų ir butų valymo paslaugos

Kai situacija atrodo pernelyg bloga, kad net nežinote, kuo ko pradėti tvarkytis – Jums į pagalbą atskuba “Švaros Šalies“ profesionalų komanda! Persikeliate, nuomuojate ar nuomuojatės namą, tačiau visur netvarka, ir atrodo, kad šių nešvarumų tiesiog neišeis išvalyti, mes pasitelkiame profesionalią įrangą sutvarkyti šią netvarką, ir paruošti/prikelti gyvenamąsias patalpas naujam gyvenimui!

Jokie iššūkiai mums nebaisūs! Vykstame valyti bet kokios būklės namų, butų, užtikriname švarą ir malonų jausmą. Namai bus švarūs nuo grindų iki lūbų! “Švaros uostas“ teikiama paslauga: generalinis namų valymas yra skirta tiems namams ar butams, kurie reikalauja daugiau priežiūros ir dėmesio, nei įprastai.

Kada reikalingas generalinis buto ar namo valymas

Generalinį valymą mes, profesionalai savo srityje, siūlome taikyti tuomet, kai valymo ir priežiūros reikalaujama patalpai/-oms daugiau, nei įprastai. Su naujausia tehcinka, specializuota būtent tokiems, specialiesiems valymo darbams, išvalysime kokybiškai ir ptikimai, o į namus bus gera sugrįžti kaip niekada anksčiau!

Tai būna dažniausiai vienkartiniai valymo dabai, tačiau visada siūlome daryti periodinį valymą, kad palaikyti švarą, ar bent pakartotinį valymą, kad užtikrinti, jog viskas bus ilgesnį laiką idealu! Dauguma įmonių užsisako ir kartą į ilgesnį periodą būtent šį valymą, taikant su kitomis, kasdieninėmis valymo paslaugomis, kurios palaiko švarą iki kito, gilaus generalinio valymo.

Daugiabučių valymo paslaugos

Gyvenimas daugiabutyje dažnai skiriasi nuo nuosavo namo tuo, kad būtent čia atsiranda dideli fasadai, bendrosios patalpos, kuriomis naudojasi daugiau asmenų. Tačiau kaip ir namie, taip ir čia, valymas yra svarbus dalykas, norint pasikviesti svečius, galų gale, dėl pačių malonesnio gyvenimo, aplinkos ir estetikos jausmo kasdien. Tačiau ne retai niekas nepagalvoja, kad čia susikaupia žymiai daugiau nešvarumų ir mikrobų, nei atrodo. Geriausia išeitis – pasikviesti valymo paslaugų profesionalus – “Švaros Šalį“!

Generalinį valymą mes, profesionalai, siūlome daryti daugiamučiuose tuomet, kai susikaupia didesnis kiekis apnašų, nešvarumų, ilgesnį laiką buvo patalpos paliktos be priežiūros, ar vyko statybų/remonto darbai. Tokiu atveju ne tik dirgina estetinis daugiabučio vaizdas, bet ir kenkia sveikatai aplinkoje skraidančios išlikusios nešvarumų dalelės, kurios ilgainiui kenkia Jūsų ir Jūsų artimų žmonių sveikatai.

Daugiabučiuose dažniausiai naudojamos senos statybos ar iš senų statybinių medžiagų padarytos bendrosios patalpos, kurios ypač kaupia dulkes ir nešvarumus, gadina pastato vidinį estetinį vaizdą. Senai susikaupę nešvarumai, praeinant beveik kiekvienam bendrabučio gyventojui, ilgainiui nešasi į Jūsų namų erdvę.

Generalinio valymo paslaugų procesas

Generalinio valymo metu visos paslaugos atliekamos kaip ir paprasto valymo metu, tačiau tam mes, profesionalai savo srityje, naudojame specialią valymo techniką ir stipresnes (Jums nekenkiančias) priemones bei skiriame didesnį dėmesį sunkių, kalkinių, dulkinių, kamuolinių dėmių šalinimui, įsisenėjusiems nešvarumams bei patalpos dezinfekavimui.

Generalinio valymo paslaugų kaina

Sunku pasakyti, kiek kainuoja toks valymas, nes ne vien tai, kad tai sudėtingas valymas, tačiau tai yra ir sudėtinė paslauga. Tokiu atveju prašome vizito, ar bent išmatavimų ir nuotraukų, kad galėtume įsivertinti kainas, kurios taip pat priklauso nuo užterštumo, purvų ir nešvarumų įsisenėjimo. Kainose taip pat atsispindi Jūsų poreikiai, kokių paslaugų norėtumėte, koregavimai. Tačiau susitarimas yra lengvas dalykas su mumis, susisiekite, ir patys tuo įsitikinsite!