Langų valymas

Turbūt kiekviena namų šeimininkė ar šeimininkas žino, kad langų valymas vienas sunkiausių namų ruošos darbų ar net sunkiausias, o kartais tiesiog net neįmanomas dėl aukščio ar nepatogaus priėjimo. Profesionalios langų valymo paslaugos visada pagerins tiek Jūsų namų, tiek verslo patalpų išvaizdą.

Naudojame rafinuotus valymo skysčius ir laiko patikrintus metodus, galime pasiūlyti pažangiausias langų valymo technologijas, užtikrinančias Jūsų langų spindesį. Pasirinkdami mus, nuvalyti Jūsų langus, sutaupysite laiko ir be rūpesčių turėsite gražesnius vaizdus pro savo langus.

Profesionalios langų valymo paslaugos

Nusivalėte langus, bet pašvietus saulei, matote, kad liko dryžiai nuo valymo, nors darbą atlikote kruopščiai? Mes galime Jums pasiūlyti alternatyvą! Švaros šalyje dirbantys švaros ekspertai yra apmokyti kruopščiam langų valymui, kuris nepalieka žymių, nes yra naudojamos profesionalios valymo priemonės ir įrankiai specialiai tam, kad matytumėte gražu vaizdą žiūrėdami per langą, o ne dėmes ar dryžius, užsilikusius po langų valymo su paprastomis priemonėmis.

Žinoma, tai tik viena iš daugelio priežasčių, kodėl nevertėtų patiems valyti langų: kam skirti pinigus ir pirkti valiklius bei įrangą, o po to juos sandėliuotis? Kodėl savo brangaus laiko neskirti pramogoms, vaikams, laisvalaikiui ar Jūsų pačių darbams, ką sugebate geriausiai? Palikite tai profesionaliems langų valytojams.

Saugumas valant langus

Langai, kurie pilnai neatsidaro į vidinę namų pusę arba yra itin aukštai, kelia pavojų juos valant pačiam namų šeimininkui, nes jis neturi aukštalipio pažymėjimo – apmokymų tokioms situacijoms, ilgų kopėčių, diržų prisitvirtinimui ir tokiu būdu valydamas be jokių apsaugos priemonių rizikuoja savo sveikata ar net gyvybe.

Mūsų įmonė turi apmokytus specialistus, kuriems suteikiamos visos apsaugos priemonės ir sudėtingi valymo darbai atliekami be jokių rūpesčių ir pavojų. Valant langus, kurie yra iki 11 metrų aukščio mes naudojame distiliuoto vandens sistemą „Unger“, kuri nepalieka vandens nubėgimo žymių ar kalkių ant langų, o svarbiausia, kad tam nereikia papildomų išlaidų nuomojant pakėlimo įrangą.

Mūsų profesionalūs langų švaros ekspertai atvažiuoja pas Jus su distiliuoto vandens sistema, reikalingomis priemonėmis ir be jokių sunkumų nuvalo 11 metrų aukštyje esančius Jūsų langus.

Be abejonės labai svarbu ir tai, kad mūsų patyrę specialistai gali nuvalyti langus bet kokiame aukštyje tam turėdami visus apmokymus. Jei nepasiekiami langai pakėlėjo pagalba ar statybinių stelažų pagalba, tai ne bėda – mūsų komandoje dirba aukštalipiai, kurie nuvalys langus nusileidę lynais nuo pastato viršaus ir be vargo nuvalys bet kokio pastato langus.

Langų valymas po remonto ar statybų

Reikia langų valymo iš išorės po statybų ar remonto darbų? Tačiau jie yra per aukštai, kad pasiektumėte patys be rizikos? Mums tai ne bėda! Tokiu atveju naudojame bokštelį ar lynus, ant kurio pasikėlę mūsų valymo profesionalai iš arti mato kiekvieną gipso gabalėlį ar užsilikusį dažų taškelį, kruopščiai rankomis nuvalo visą langą panaikindamas esamas žymes, kurios išduoda apie ką tik atliktus remonto ar statybų darbus. Net jei langai yra tokiame aukštyje, kur nepasiekia bokštelis, mes turime išeitį.

Pas mus dirba švaros profesionalai, kurie mėgsta aukštį ir turi aukštalipių pažymėjimus, prisitvirtinę su visomis saugumo priemonėmis Jūsų langus gali valyti net jei jie yra tarp debesų. Jums nebereikės gadintis nuotaikos žiūrint į dėmes, esančias lango išorėje, kurių Jums nepavyksta pasiekti.

Žinoma, kad Jūs nesutaupysite jei langus valysite vieną kartą per penkerius metus, taip besielgiant galima sugadinti stiklą, kurio mes nebeišvalysime, nes įsisenėjusios dėmės gali pažeisti stiklą, o langų kampai pažaliuoti, tokiu atveju jokios priemonės nepagelbės, nes reikės keisti visą stiklą nauju. Tad, saugokime save ir turtą, kurį turime, palikime sudėtingus valymo darbus savo srities profesionalams, kurie Jus nudžiugins rezultatais ir Jums patiems nereikės patirti jokios rizikos.


Vėl gi, kalbant ir apie Jums puikiai pasiekiamus langus po remonto ar statybos darbų, mūsų patirtis rodo, kad tokius langus valant ne profesionalams užtrunkama bent 5 kartus ilgiau, nei užtruktume mes. Naudojamos neteisingos valymo priemonės, kurias ypač svarbu pasirinkti valant po statybų ar remontų, nes yra ypač didelė rizika sugadinti stiklą ar langų rėmus.

Įsivaizduokime, kad valote nuo langų statybinių medžiagų likučius peiliuku ir subraižote visą stiklą…

Įsivaizduokime, kad valote stiklą su spec. Skiedikliais, tačiau pasirenkate neteisingus ir stiklai pabalsta negrįžtamai… Nekalbant apie langų rėmus, kuriuos pažeisti yra didžiausia tikimybė… tai tik keletas priežasčių, kodėl rinktis mus!

Jei statote arba remontuojate naujas patalpas ar namus – jau dabar pasitarkite dėl valymo darbų su mumis, nes esame ne tik langų valymo profesionalai, tačiau galime Jums atlikti ir visą patalpų valymą po remonto ar statybos darbų!

Teikiame profesionalias langų valymo paslaugas