Minkštų baldų, čiužinių, kiliminės dangos cheminis valymas

Drėgnas giluminis cheminis valymas – vienas patikimiausių būdų sugrąžinti baldui, čiužiniui ar kilimui pirminę išvaizdą ir išvengti alergines reakcijas sukeliančių aeroalergenų ir kitų mikrobų. Be abejonės – išvalysime ir impregnuosime Jūsų odinius baldus.

Valymo darbai atliekami naudojant profesionalius įrankius ir mašinas, sertifikuotas valymo priemones, negadinančios valomų paviršių, atitinkančias higienos, aplinkos apsaugos reikalavimus ir leidžiančias pasiekti aukštą aptarnavimo ir kokybės lygį.

Jei turite vaikų, naminių gyvūnų, dažnai priimate draugus – Jūsų daiktai dėvisi, ko pasekoje yra būtinas cheminis baldų, čiužinių ar kiliminės dangos valymas. Neišvengsite dulkių, erkučių, žiedadulkių, mikrobų dėmių ar kitų nešvarumų. Turėdami minkštų baldų, čiužinių, kilimų ar kiliminės dangos, turite žinoti, kad net iki 80% į Jūsų namus patenkančių dulkių nusėda būtent į šiuos daiktus ir kas blogiausia – jų Jūs nematysite, tačiau tikrai turėsite blogą gyvenimo kokybę namuose ar net susirgsite.

Audinius rekomenduojame valytis bent kartą metuose ar dažniau. Mūsų technologija leidžia valyti ir panaikinti visas bakterijas net iki 10cm gylio Jūsų minkštuose balduose ar čiužiniuose, nekalbant apie kilimus ar kilimines dangas. Valant profesionaliai ne tik pašalinsime visus ‚blogumus‘, tačiau atgaivinsime spalvas ir pačius audinius.