Minkštų baldų, čiužinių, kiliminės dangos cheminis valymas

Profesionaliai valome minkštus baldus, čiužinius ir kilimines dangas. Valymas atliekamas giluminiu cheminiu būdu, naudojame specialiai atrinktas ir sertifikuotas valymo priemones bei KARCHER įrangą. Valymui naudojame chemiją kuri nealergizuoja, negadina valomų paviršių, atnaujina, bei leidžia pasiekti aukštą kokybės lygį.

Esame garantuoti savo darbuotojais, kurie turi ilgametę patirtį šioje srityje. Atvykstame į vietą pagal iškvietimą Jums patogiu laiku. Išvalome dėmes, kurias dar įmanoma išvalyti, panaikiname nemalonius kvapus ir atnaujiname spalvas. Jeigu valymas atliekamas namuose, po cheminio valymo sausiname maksimaliai, todėl baldai, čiužiniai ar kiliminė danga išdžiūs gan greitai. Kilimo džiūvimo procesas nereikalauja jokių papildomų pastangų.

Kodėl reikalingas giluminis cheminis valymas

Visi žinome, kad dažnai nuo ilgo naudojimo minkštuose balduose atsiranda dulkių, erkučių, žiedadulkių, mikrobų dėmių ar kitų nešvarumų. Turėdami minkštų baldų, čiužinių, kilimų ar kiliminės dangos, turite žinoti, kad net iki 80% į Jūsų namus patenkančių dulkių nusėda būtent į šiuos daiktus ir kas blogiausia – jų Jūs nematysite, tačiau tikrai turėsite blogą gyvenimo kokybę namuose, ko pasekoje gali sukelti kvėpavimo takų alergija. Pasirinkdami mus, mes padėsime Jums išvengti išvardintų problemų ir atlikę savo darbą paliksime švariai išvalytus baldus, čiužinius ar kiliminę danga.

Ši paslauga garantuoja, kad Jūsų patalpose bus puikus mikroklimatas ir Jūs galėsite  kvėpuoti švariu, sveiku oru bei jausti gaivą. Švariuose namuose vaikai augs sveikesni.

Kaip valome minkštus baldus, lovas, čiužinius ir kiliminę dangą

Kiekviena situacija skirtinga ir reikalauja kitokių pastangų, tačiau jei trumpai – pagrindinis metodas yra plaunamo siurblio pagalba įpurškiamas vanduo ir išsiurbiamas – taip vyksta skalavimo bei plovimo procesas, taip pat atsakingai parenkami valikliai ar šampūnai, kurių pagalba panaikiname minkštuose balduose, čiužiniuose ar kiliminėje dangoje esančias dėmes. Po išvalymo baldai turi išdžiūti, dažniausiai rekomenduojama nenaudoti išvalytų minkštų baldų, čiužinių ar dangos bent 5-8 val. Žinoma – viskas priklauso ir nuo oro judėjimo bei temperatūros patalpose.

Norint išvalyti esančias dėmes, siūlome ilgai negalvoti ir išsikviesti profesionalus, kad išvalytų jūsų daiktus, nes kuo ilgiau dėmės išlieka ant audinio, tuo mažesnė tikimybė kad ji išsivalys 100 %. Dažniausiai neišsivalančios dėmes – kraujo ar raudono vyno. Taip pat būna ir tokių atvejų, kad po valymo dėmės „sugrįžo“, tai vadiname iškeltomis dėmėmis. Kodėl taip atsitinka? Dažniausiai tai nutinka, kai į minkšto baldo ar čiužinio pamušalą, palaipsniui džiūstant kartu su drėgme dėmės vėl iškylą į paviršių.

Kodėl čiužinius ar baldus rekomenduojama valyti bent 2 kartus per metus?

Čiužiniu ir baldais naudojamės kiekvieną vakarą, naktį, rytą ir dieną. Dažniausiai jais naudojamės apie pusę savo dienos. Pabandykime įsivaizduoti, kaip atrodytų, kokį kvapą skleistų Jūsų nešiojamas rūbas kiekvieną dieną ir nebūtų plaunamas? Komentuoti turbūt nereikia. Neplaunami čiužiniai, baldai, dangos ir kilimai ne tik atrodo nepriimtinai, tačiau sukelia alergijas, pasidengia nešvarumais, atsiranda dulkių erkučių ir kitų mikroorganizmų, o taip pat pradeda greičiau dėvėtis, ko pasekoje medžiaga pasidaro silpna ir tenka daug greičiau atsisakyti mėgstamo daikto.

Naudodamiesi švariais, išvalytais daiktais, pastebėsite ir sveikatos pagerėjimą, išvengdami tokių simptomų kaip nosies užgulimas ar niežtinčios akys. Taip pat išvengiama ir reakcijos į alergijas. Galime ilgai kalbėti ir vardinti problemas kurias sukelia nešvarūs baldai, tačiau mes norime Jums padėti, kad išvengtumėte visų šių problemų užtikrindami švarą jūsų minkštuose balduose, čiužiniuose ir kilimuose – susisiekite su mumis ir išspręsite problemą.