fbpx

Norite susisiekti?

Vakarų Lietuva - žemaitija

+370 6 232 3279

Paslaugos Verslo Klientams

Biuro ir kitokių komercinių patalpų valymas

Biuro ir kitokių komercinių patalpų valymas

Taupydami savo laiką ir norėdami daugiau laiko skirti savo tiesioginei veiklai – savo patalpų tvarkymą patikėkite mūsų profesionalams. Taupydami jūsų laiką ir išlaidas, pasiūlysime Jūsų verslui tinkamiausią nuolatinio patalpų valymo sprendimą. Profesionaliai išvalysime ir sutvarkysime Jūsų biurą, logistikos, prekybos, medicinos centrų ir kitokias patalpas.
Į savo teikiamas paslaugas žiūrime profesionaliai ir atsakingai ir mums svarbus kiekvienas klientas, todėl viskuo pasirūpiname iki mažiausių smulkmenų: nuo priemonių parinkimo iki aukščiausios paslaugų ir aptarnavimo kokybės.

Valymas po statybų ar remonto darbų

Valymas po statybų ar remonto darbų

Viena iš svarbiausių mūsų siūlomų paslaugų verslo objektams yra valymo darbai po statybų ar remonto darbų. Valome nuo mažiausių objektų iki didžiųjų prekybos centrų, viešbučių, darželių, sandėliavimo patalpų, gamybinių įmonių ir kitų objektų. Valymo komandoje dirba savo srities profesionalai, o valymo darbus atlieka kruopščiai bei greitai, tam naudodami geriausias profesionalaus valymo priemones ir įrangą.

Langų, stiklo pertvarų, vitrinų valymas

Langų, stiklo pertvarų, vitrinų valymas

Langus ir stiklo pertvaras valome tik iki 15 metrų aukščio. Turime ypač didelį paslaugų asortimentą, tad turime dar kur ir tobulėti, o šiuo atveju – aukštalipių paslaugos neteikiame. Tai žadame pakeisti netolimoje ateityje. Tačiau, savo darbus langų, stiklo pertvarų, vitrinų valyme atliekame itin kokybiškai ir greitai.

Auto cheminis valymas

Auto cheminis valymas

Jūsų salone privalo būti nepriekaištinga tvarka ir kvepėti švara. Salonu mes kruopščiai pasirūpinsime iki mažiausių smulkmenų, todėl Jums liks malonioji dalis – sėsti už vairo ir mėgautis kelione.
Užsakant cheminį valymą, valome nuo mažiausių iki didžiausių auto salonų prisitaikant prie Jūsų įmonės poreikių. Cheminiu būdu pašalinami ne tik nešvarumai, bet ir pačios mažiausios kenksmingos dalelės, sukeliančios ligas ir nemalonų kvapą. Visi darbai atliekami naudojant tik geriausios kokybės chemines medžiagas bei prietaisus: nuvalomi ir nublizginami vidinės pusės stiklai; cheminiu giluminiu būdu išvalomos sėdynės, kilimai, bagažinė ir grindys: atnaujinami visi plastmasiniai ir odiniai paviršiai; sausu cheminiu būdu išvalomos lubos.

Kitos, sutartinės paslaugos

Kitos, sutartinės paslaugos

Mes visada stengemės padėti savo klientams ir vertiname Jų norus bei lūkesčius. Jei nerandate mūsų paslaugų skiltyje norimos valymo ar tvarkymo paslaugos, būtinai susisiekite su mumis – jei leis mūsų galimybės, mes būtinai atliksime Jūsų užsakymą.

Parašykite Mums