fbpx

Norite susisiekti?

Vakarų Lietuva - žemaitija

+370 6 232 3279

Paslaugos Gyventojams

Minkštų baldų, kilimų ir kiliminės dangos, čiužinių valymas

Minkštų baldų, kilimų ir kiliminės dangos, čiužinių valymas

Drėgnas giluminis cheminis valymas – vienas patikimiausių būdų sugrąžinti baldui, čiužiniui ar kilimui pirminę išvaizdą ir išvengti alergines reakcijas sukeliančių aeroalergenų ir kitų mikrobų. Be abejonės – išvalysime ir impregnuosime Jūsų odinius baldus. Valymo darbai atliekami naudojant profesionalius įrankius ir mašinas, sertifikuotas valymo priemones, negadinančios valomų paviršių, atitinkančias higienos, aplinkos apsaugos reikalavimus ir leidžiančias pasiekti aukštą aptarnavimo ir kokybės lygį.

Valymas po statybų ar remonto darbų

Valymas po statybų ar remonto darbų

Viena iš mūsų įmonės siūlomų paslaugų yra valymo darbai po statybų ar remonto darbų. Valome nuo mažiausių butų iki didžiausių namų. Valymo komandoje dirba savo srities profesionalai, o valymo darbus atlieka kruopščiai bei greitai, tam naudodami geriausias profesionalaus valymo priemones ir įrangą.

Auto cheminis valymas

Auto cheminis valymas

Jūsų salone privalo būti nepriekaištinga tvarka ir kvepėti švara. Salonu mes kruopščiai pasirūpinsime iki mažiausių smulkmenų, todėl Jums liks malonioji dalis – sėsti už vairo ir mėgautis kelione.
Užsakant pilną cheminį valymą, valome nuo mažiausių iki didžiausių auto salonų. Cheminiu būdu pašalinami ne tik nešvarumai, bet ir pačios mažiausios kenksmingos dalelės, sukeliančios ligas ir nemalonų kvapą. Visi darbai atliekami naudojant tik geriausios kokybės chemines medžiagas bei prietaisus: nuvalomi ir nublizginami vidinės pusės stiklai; cheminiu giluminiu būdu išvalomos sėdynės, kilimai, bagažinė ir grindys: atnaujinami visi plastmasiniai ir odiniai paviršiai; sausu cheminiu būdu išvalomos lubos.

Namų tvarkytojos paslaugos

Namų tvarkytojos paslaugos

Taupydami savo laiką ir norėdami daugiau laiko skirti savo veiklai, pramogoms ar pomėgiams – užsisakykite periodinį arba vienkartinį valymą savo namuose. Tikimės, kad mūsų namų tvarkytojos atitiks visus Jūsų lūkesčius ar net juos viršys. Norimus darbus, laiką, tvarkymo dažnumą visada deriname su savo klientu ir ieškome pačio priimtiniausio sprendimo.

Langų valymas

Langų valymas

Turbūt kiekviena namų šeimininkė ar šeimininkas žino, kad langų valymas vienas sunkiausių namų ruošos darbų ar net sunkiausias, o kartais tiesiog net neįmanomas dėl aukščio ar nepatogaus priėjimo. Naudodami pakėlimo įrangą ar kopėčias greitai ir kokybiškai nuvalysime Jūsų langus. Galime teikti ne tik vienkartines, bet ir reguliarias langų valymo paslaugas.

Parašykite Mums